Redigerar Roller
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Redigeringen kan göras ogjord. Var god och kontrollera jämförelsen nedan för att bekräfta att detta är vad du avser att göra, och publicera sedan ändringarna nedan för att göra redigeringen ogjord.
Nuvarande version | Din text | ||
Rad 22: | Rad 22: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
! | ! Pondus!! Ökning | ||
|- | |- | ||
| 1|| | | 1|| Överlevare | ||
|- | |- | ||
| 2|| | | 2|| Överlevare | ||
|- | |- | ||
| 3 | | 3|| +1 Lugn (3) | ||
|- | |- | ||
| 4 | | 4|| +1 Lugnfärdighet och +1 specialisering | ||
|- | |- | ||
| 5 | | 5|| +1 Valfri annan grundegenskap | ||
|- | |- | ||
| 6 | | 6|| +1 Lugn (4) | ||
|- | |- | ||
| 7 | | 7|| +1 Lugnutrustning och +1 specialisering | ||
|- | |- | ||
| 8||9||10|| +1 Elit lugnfärdighet och +1 specialisering/utrustning | | 8|| +1 Valfri annan grundegenskap från 2 till 3 | ||
|- | |||
| 9|| +1 Lugn(5) | |||
|- | |||
| 10|| +1 Elit lugnfärdighet och +1 specialisering/utrustning | |||
|} | |} | ||